R o o s t e r

( grote zaal, eerste etage)

L E S D A G D O C E N T T I J D
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Dans Therapie M a a n d a g Michelle Kurzenacker 10.00 - 17.00 uur
Show Theatrical Flow Dance M a a n d a g Yasmin Andrade 17.30 - 18.30 uur
SoulFlow Balance (Jazzballet) M a a n d a g Yasmin Andrade 19.00 - 20.00 uur
Soul Flow 2 (Jazzballet) M a a n d a g Yasmin Andrade 20.00 - 21.30 uur
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
V a c a n t D i n s d a g V a c a n t 09.00 - 15.30 uur
Balletles voor 55+ D i n s d a g Floor van Dongen 16.00 - 17.00 uur
Dans Uurtje voor na het werk D i n s d a g Floor van Dongen (nog niet gestart) 17-18 u
( Z a a l s c h o o n m a a k ) D i n s d a g ( Z a a l s c h o o n m a a k ) 18.00 - 19.30 uur
Klass. Modern Ballet beg/Volw D i n s d a g Floor van Dongen 20.00 - 21.00 uur
V a c a n t D i n s d a g V a c a n t 21.30 - 23.00 uur
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
V a c a n t W o e n s d a g V a c a n t 09.00 - 13.30 uur
Kleuter basisballet (4 - 6 jaar) W o e n s d a g Evites Kids/J.Nielandt 14.00 - 14.45 uur
Mix Dans (7-10 jr) W o e n s d a g Evites Kids/J.Nielandt 15.00 - 15.45 uur
Klassiek ballet (6 t/m 9 jaar) W o e n s d a g Evites Kids/J.Nielandt 16.00 - 17.00 uur
V a c a n t W o e n s d a g V a c a n t 17.30 - 19.30 uur
Dansgroep (Besloten) W o e n s d a g 20.00 - 21.45 uur
V a c a n t W o e n s d a g V a c a n t 22.00 - 23.00 uur
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
V a c a n t D o n d e r d a g V a c a n t 09.00 - 10.30 uur
Dansante Therapie D o n d e r d a g Dineke TerLouw 11.00 - 12.30 uur
V a c a n t D o n d e r d a g V a c a n t 13.00 - 15.30 uur
Tango training (privé) D o n d e r d a g Privé gebruik zaal 16.00 - 18.00 uur
Klass. Romantisch Ballet (vlw) D o n d e r d a g Floor en Marleen 18.30 - 19.30 uur
Klass. Modern Ballet beg/Volw D o n d e r d a g Floor van Dongen 20.00 - 21.00 uur
V a c a n t D o n d e r d a g V a c a n t 21.30 - 23.00 uur
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Yoga/Pilates (volwassenen) V r i j d a g Angela van Grieken 09.00 - 10.00 uur
Yin/Flow Yoga (volwassenen) V r i j d a g Angela van Grieken (nog niet gestart) 10 - 11 u
V a c a n t V r i j d a g V a c a n t 11.30 - 17.00 uur
Yasmins' ShowDance Agency V r i j d a g Yasmin Andrada 17.30 - 19.30 uur
Cubaanse Salsa (volw/begin.) V r i j d a g Joany en Tumaini 20.00 - 21.00 uur
Cubaanse Salsa (volw/gevord.) V r i j d a g Joany en Tumaini 21.00 - 22.00 uur
Cubaanse Salsa (vrij dansen) V r i j d a g Joany en Tumaini 22.00 - 23.00 uur
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Peuter Basisballet (2 - 4 jr) Z a t e r d a g EvitesKids/J.Nielandt 09.00 - 9.45 uur
Kleuter Basisballet (4 - 6 jr) Z a t e r d a g EvitesKids/J.Nielandt 10.00 - 10.45 uur
Klassiek ballet (6 t/m 9 jaar) Z a t e r d a g EvitesKids/J.Nielandt 11.00 - 12.00 uur
Mix Dans (6-9 jr) Z a t e r d a g EvitesKids/J.Nielandt 11.15 - 12.00 uur
D i v . D a n s w o r k s h o p s Z a t e r d a g D i v . d o c e n t e n 12.30 - 18.30 uur
Argentijnse Tangosalons (18j) Z a t e r d a g Sjanny Zwiers (1x maand) 19.00 - 22.00 uur
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
V a c a n t Z o n d a g V a c a n t 09.00 - 12.30 uur
D i v . D a n s w o r k s h o p s Z o n d a g D i v . d o c e n t e n 13.00 - 18.30 uur
V a c a n t ~ Z o n d a g V a c a n t 19.00 - 23.00 uur
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

( veranderingen in het rooster onder voorbehoud )

In de weekenden blijven de middagen en avonden open staan voor eenmalige workshops
en andere eenmalige of tijdelijke activiteiten, die zowel direct of indirect iets met dans
en/of kunst te maken hebben.

Deze weekendblokken blijven dus altijd open staan en er zijn op die tijdstippen dan geen
vast ingeroosterde activiteiten, m.u.v. de Tangosalons die op elke 3e zaterdagavond maandelijks
tussen oktober t/m juni worden georganiseerd.

( Dit rooster is geactualiseerd op : donderdag 7 september 2017 )

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


M A A N D A G

L E S S E N L E E F T I J D / N I V O D O C E N T E N L E S T I J D E N
Dans Therapie Volw. / Individueel Michelle Kurzenacker 10.00 - 17.00 uur
Show Theatrical Flow Dance Volwassenen / gevorderden Yasmin Andrade 17.30 - 18.30 uur
Soul Flow 1 (Jazz Ballet) 55+sers / gevorderden Yasmin Andrade 18.30 - 20.00 uur
Soul Flow 2 (Jazz Ballet) 55+sers / gevorderden Yasmin Andrade 20.15 - 21.45 uur

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


D I N S D A G

L E S L E E F T I J D / N I V O D O C E N T E N L E S T I J D E N
Klass. Modern Ballet 55 jaar en ouder Floor van Dongen 16.00 - 17.00 uur
Klass. Modern Ballet Volw tot 55 jaar / beginners Floor van Dongen 20.00 - 21.00 uur

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


W O E N S D A G

L E S L E E F T I J D / N I V O D O C E N T L E S T I J D E N
~ V a c a n t ~ ~ V a c a n t ~ ~ V a c a n t ~ 09.00 - 14.30 uur
Peuterdans 2,5 t/m 4 jaar Evites Kids 13.00 - 13.45 uur
Kleuterdans 4 t/m 5 jaar Evites Kids 14.00 - 14.45 uur
Klassiek ballet 4 t/m 6 jaar Evites Kids 15.00 - 15.45 uur
Klassiek ballet 6 t/m 9 jaar Evites Kids 16.00 - 17.00 uur

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .